Kierunki

Kanada

Kanada to kraj oferujący myśliwym olbrzymie możliwości realizacji łowieckich marzeń wśród piękna dziewiczej i zróżnicowanej przyrody i ogromnych przestrzeni, jakich już nigdzie w Europie nie doświadczymy. To kraj traperów, poszukiwaczy złota, globtroterów, myśliwych, wędkarzy, wszelkiego rodzaju miłośników życia i bycia wśród dzikiej przyrody i ciszenia się nią poprzez różne formy aktywności. To chyba jedyny kraj, w którym broń myśliwska taktowana jest jako element sprzętu turystycznego, podobnie jak namiot czy wędki, a więc bardzo myśliwym przyjazny.

Lista gatunków zwierząt łownych Kanady jest bardzo długa i zróżnicowana, że wymienimy tu niedźwiedzie polarne, brunatne – Grizzly, niedźwiedzie czarne – Baribale, pumy – kuguary, wilki, wilki polarne, rysie i rysie amerykańskie – Bobcat, rosomaki, lisy, lisy polarne, woły piżmowe, łosie kanadyjskie i ich podgatunek wybrzeżowy Shiraz, jelenie białoogoniaste, mulaki, kozły górskie, dzikie owce górskie oraz przedstawiciele fauny morskiej jak morsy, foki i narwale.

Łowiska bardzo zróżnicowane od prerii, przez bujne lasy wyspy Vancouver, kanadyjski busz, tundrę, dzikie łowiska Gór Skalistych po lądolód Arktyki.  Nasi sprawdzeni partnerzy gwarantują najwyższą jakość obsługi wynikającą z dostępu do najlepszych łowisk, doświadczenia, wiedzy i zaangażowania profesjonalnych myśliwych dla których etyczne polowanie zakończone sukcesem klienta jest nadrzędnym celem.

Kanada ze swoim bogactwem łowisk pozwala dostosować ofertę polowania do oczekiwań i możliwości klienta. Od popularnych polowań na baribale w Kolumbii Brytyjskiej po ekskluzywne wyprawy łodzią po rzece na wyspie Vancouver, od polowań na jelenie białoogoniaste czy mulaki w Północnej Albercie po polowania w Arktyce na niedźwiedzie polarne czy woły piżmowe. W Kanadzie każdy znajdzie coś dla Siebie.

Do pobrania